KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8448073
nr 844 8073
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Stockholmsmotiv, signerad, 1927, motivets mått: 20x37
måndag 2 september 2013
kl 18:40:26
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg